Zajęcia dodatkowe dla dzieci

zajęcia pozaszkolne wychowawczej pracy odgrywa ważną rolę w edukacji cel; uzupełnienia, pogłębiać i rozwijać lekcje Foster efekt. W ramach tych działań, mogą otrzymać miejsce w zdrowym rozwoju uczniów należy proporcjonalnie picie, relaksujące programy.

Opieka dzienna i nauka działalności pokój

Opieka dzienna i nauka działalności pokójPopołudniowe sesje 1-4. klasa zorganizować. W dzień opieki w domu studentów przygotowanie do lekcji, uczyć się późno samodzielnej nauki elementy. Nauczyciele pomagają w odrabianiu lekcji, przygotowanie, uczenie się organizacji. Studencki wiek i odsetki zgodnie z różnymi rodzajami działalności rekreacyjnej, aby wybrać z. W przedszkolu odbywa się w zawodach, które przyczyniają się do domagając się, aby przeprowadzić wszechstronne rozwój dzieci, stworzenie możliwości samodoskonalenia. Otwieranie biblioteki zegarki, które służą.

W wolnym czasie warto przeprowadzić do tego, aby skorzystać z naszej szkoły jest pozytywna środowiska kulturowego. Dziennym pobytem dzieci – w piątek wieczorem – w kino, teatr, Babel poszedłem. Regularnie odwiedzają muzea, wystawy (muzeum krajoznawcze, muzeum, zamek , itp.) Badanie 5-8. klasy oprogramowania. Nauka okupacji, wyraźnie nauczyciela pomocy w formie, więc, z jednej strony, metody nauczania i metody nauczania, z drugiej strony, różne profesjonalni instruktorzy pomogą obecności zadbać.

Teatr co kwartał na różne święta dla domen i tradycje narodowe, związane z sztuka i rzemiosło, taniec i inne programy, aby zorganizować studentów, z grami dodał. Kursy, uzdolnionych i utalentowanych warsztaty, chór, można łatwo zmierzyć  . Uzdolnieni i utalentowani warsztaty, nauka zajęć grupowych dla zainteresowanych, utalentowanych, aktywnych studentów, rozwiązanie najważniejszych form.

Ich celem jest zapewnienie dzieciom samooceny wiedzy otrzymujemy na uśpiony talent dostrzegają i wykorzystują w świecie, w odległości więcej się uczyć. Chcemy również widzieć powszechnej piśmiennością specjalnych umiejętności osobowości, kreatywności i rozwoju motywacji. Uzdolnieni i utalentowani seminarium wiedzy, umiejętności, nawyków, że temat zajęcia nie są tematem klasa w ramach nie ma możliwości, że programy studenci ciekawość, zainteresowanie.

Szkoła może łatwo zmierzyć cel – tygodniowy pięciu wychowania fizycznego też -w celu zwiększenia możliwości ruchu studenckiego studentów, ranking trener, stanąć do walki o wiedzę, intelektualnej i duchowej harmonii, i duch fair play edukacji. Zapewnienie możliwości wewnątrz zakładu i między instytucjami przejść do gry, wyścigi. Szkoły w godzinach popołudniowych można łatwo zmierzyć zawodów wśród Priorytetowa rola w dziedzinie hokeja, jaki rodzaj sportu umiejętności i taktyki, znajduje się w centrum uwagi. Dzień sportu: studenci, zdrowy styl życia edukacja odgrywa ważną rolę, a także społeczności, aby podnieść ważnej dziedzinie, jak ze studentami, sportu, rodziców i nauczycieli.

Zajęcia indywidualne z dziećmi

Zajęcia indywidualne z dziećmiTrudności uczenia się, lub społecznie wrażliwym uczniów dogonić utalentowanych studentów umiejętności opracowania dla celów zróżnicowane sesji podnoszenie kwalifikacji, korepetycje.  Szkoły podstawowej, przełożonego, liceum, wychowawcy, nauczyciela, specjalisty i ochrony dziecka administratora o poradę na początku roku oferta do tego, kto jej potrzebuje, i korepetycje. Na początku roku szkolnego, spotkanie z rodzicami, rodzice zostaną poinformowani o potrzebuję, i data. Oczywiście, ci studenci, którzy w ciągu roku okazało się, że trudności w uczeniu się oraz biorą udział .

Utalentowanych uczniów do zajęć indywidualnych z okazji zatrzymała się na różnych olimpiadach, egzaminy wstępne przygotowanie. Utalentowanych dzieci do tego, aby talent jak najszybciej przyznać, że musimy starać się być, i wcześniej trzeba na początku określić ich rozwoju. Lekcje plus administracja zadań, staramy się godnie poradzić sobie z tymi studentami, ale w dodatku, potrzebne są zajęcia indywidualne.

Akademickie zawody Pedagogicznej pozycji według uznania wszystkich klas zawody odbywają się, gdzie każdy dostaje szansę, którą znamy, aby spróbować. Talenty rozwijają się, w interesie dany większość z tych form pomocy. Wymagają od studentów, aby dać siebie i przyzwyczaić się do wysiłku, do pracy. Kazinczy Nicea-wymowa konkurs, wiersz i prozę, mówił konkursu. Naszym celem jest piękno mowy angielskiej i wyrazem zapotrzebowania na rozwój studentów, rozwój osobisty, emocjonalny świat bogatych.

Projekt Temat tygodnia z okazji takie zadania są dla dzieci, które są częścią już zdobytą wiedzę na podstawie innych części własnych badań, przetwarzania i ręcznie działalności i zasad pracy nauczycieli i naczelników wydziału zarządzania. Dzieci, jak zwykle, nie uczą się program nauczania, ale i ciało jakieś konkretne zadanie na dany temat, że pracują razem, badań, raportów, informacji, zebranych i dyskusji.
Projektu po zakończeniu szkoły wspólnego społeczności, zanim będą trzymać się określonego tematu prezentacji. Metoda projektów wszechstronny rozwój kompetencji.

Szkoła odgrywa Ceremonia naszej szkole szczególnie miło spędzić czas. Kolor, różnorodność i emocje dni szkoleniowych z rzędu. Oba służą intelektualnego i emocjonalnego edukacji, ale duża część wychowania patriotycznego. Dobra okazja, aby zapewnić społeczności, przed podjęciem działania, jeden na jeden, w małych grupach i indywidualne. Święto nasz przejazd w szkole wszyscy nauczyciele i wykładowcy i możliwości długą tradycją пестования. Częścią tego historycznego wydarzenia, dołączony do niego.