Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Przedsiębiorstw, wzmocnienie naukowych, sport, sztuka lub zajęcia dodatkowe pomoc idą ze szkoły, czasu wolnego uczniów. Raport o Tygodniu Edukacji.Mimo, że w Kolumbii nie ma oficjalnych danych na temat liczby dzieci, które biorą, nauczanie, rosnąca kursów na sport, sztuka, posiłki, naukowców i pomoc jest dowodem na to, że coraz więcej studentów uciekania się do takiej pomocy, albo na potrzeby akademickich lub wykorzystać swój wolny czas.Do tego należy wziąć pod uwagę czas dzieci, które zazwyczaj kończą się zajęcia dodatkowe, 3 pm, podczas gdy rodzice wychodzą ze swoich prac 5 lub więcej, i spieszy się do domu, na korkach. W ciągu tego czasu, dzieci nic zrobić.

zajęcia dodatkowe
Sytuacja ta stała się katalizatorem dla takich firm, jak Kumon, które, według Supersociedades, ponieważ faktury, w kraju około 8000 dolarów mln w rok z armatury klas z zajęcia matematyki i polski. To firma japońskiego pochodzenia, utworzonego 58 lat temu obecność w 49 krajach i działa według schematu franchisingu.W Kolumbii około 134 lokalnych i na całym świecie osiągają 4,2 mln uczniów. Według magazynu Entrepreneur, koncesja pozaszkolnej edukacji co do wielkości na świecie.Inne firmy, takie jak Ipler i Technicznych Amerykańskie Badania również mu dochód rosnące zapotrzebowanie na kursy, zajęcia dodatkowe. W tym samym czasie piłkarskich szkół, dodatkowe muzyka i sztuka, a także niezależni eksperci z zakresu psychologii i terapeuci, czynią go sierpnia z fortyfikacjami dla dzieci.

Najpopularniejsze zajęcia dodatkowe

Ten Przemysł na swoją korzyść badań, które twierdzą, że pozaszkolne zajęcia dodatkowe i klucze niektórych umiejętności motorycznych i koordynacji, i innych, koncentracji, w tym czasie, że służą dzieciom do najbardziej efektywnego wykorzystania czasu wolnego lub, co najmniej, do ich podziału technologii.Tym nie mniej, Księżycowy rzecz w tym, że on bardzo rozpylonej i ma wielu konkurentów w nieformalnej atmosferze.
Dotyczy to zwłaszcza uczelni, które spełniają ich harmonogram, aby dawać prywatne lekcje, matematyka, rosyjski, nauka lub angielskim.
Ten konkurs sumują się uczelnie, które oferują różne alternatywne pozalekcyjnych i wzmocnień, z cenami tańszych zewnętrznych i łatwość transportu; ponadto, można płacić emerytury co miesiąc. Tym nie mniej, alternatywne szkoły, czasami nie są one tak zróżnicowane, jak te, które są osiągane poza jej granicami. Bałagan w tym, że w wielu przypadkach zbrojenia nie są dodatkowe, a wiążące i gospodarczym stają się ciężarem dodatkowych dla rodziców.

Doradztwo Privco twierdzi, że w USA rynek pozaszkolnych akademickich wynosi około 1000 dolarów milionów. Na poziomie globalnym, szacuje się, że franczyzy wzmocnienie edukacyjnych rocznego dochodu od$40.000 mln osób, i przewiduje się, że do 2020 roku osiągnie US$196.300 milionów, według raportu Global Industry Analysts.Konieczność dodatkowych szkoleń rośnie w świecie, który staje się coraz bardziej konkurencyjny i z rodzin, w których oboje rodzice pracują. Szansa na to, aby robić interesy, ale także, aby tworzyć najlepsze dla dzieci.

Szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, zajęcia dodatkowe zazwyczaj wprowadzają w błąd rodziców, i dlatego zalecenia psicopedagoga Jane Chacon-to wybrać to, co uważasz, że może uszczęśliwić dziecko lub może pomóc rozwijać swoje umiejętności.Wszystkie zajęcia dodatkowe są kluczowe, kiedy dzieci mają jakieś trudności w nauce, muszą być bardziej konkretnej dziedzinie lub wymagają włączenia talent.Chacon zaleca, aby nie przeciążać ich z działalnością dziecka, tak jak oni też muszą mieć czas, aby grać i dzielić się z rodziną. Ponadto działania powinny być dostosowane do wieku dziecka i jego upodobań, że nie zniechęcaj się, lub nudne.