Jaka zabawa jest odpowiednia dla dzieci?

Jak obudzić i wzmocnić zabawa szczęście w dzieciach. Dobrego samopoczucia, beztroski, bezpieczeństwa i spokoju, są pewne sytuacje, które mogą utożsamiać się bardzo dobrze, szczęście. Tego, aby nasze dzieci były szczęśliwe dzieci-to jedna z naszych głównych celów, choć nie zawsze jest łatwo się dostać. Być dziecko, szczęśliwy, musi być celem rodziców, a także nauczycieli i całego społeczeństwa w ogóle. Czy czujesz, że twój syn jest szczęśliwy?

Szczęście w dzieciach. Pomóż swojemu dziecku stać się szczęśliwym

Dla psycholog Sylwia Araba, 50% szczęścia związane z czynnikami genetycznymi, na 10% na okoliczności, przeżyte, i 40 procent do emocjonalnej aktywności, że możemy nauczyć się zarządzać, aby stać się szczęśliwsi. To znaczy, że szczęścia też dowiedzieć się,.Na podstawie badań Dra. Sonja Lyubomirsky, Maria i Jezus Araba Królów, został opracowany szereg działań, prasa, zabawa powołując się na podstawowe zasady, które pomagają zabawa zwiększyć szczęście w dzieciach.

Gry planszowe to idealna zabawa dla dzieci

Praca oferuje rozwijać wdzięczność, życzliwość, umiejętność pracy w zespole, komunikacji, integralności i zrobić działalność z dziećmi. Ponadto, podczas imprezy będzie odtwarzać filmy dla dzieci i tutoriali, porad, aby zwiększyć szczęście małe. Dla projektu, osiem kluczy szczęścia dziecka:

Więcej satysfakcji i energii, są bardziej delikatne i przyjemne, i otrzymują społeczne uznanie.
2 – podziękować. Wdzięczność przyczynia się do stabilności psychicznej i wzbogaca wzrostu i rozwoju dzieci. Dzieci cenią sobie coś więcej, że jest w swoim środowisku.
3 – Być pozytywne. Dzieci uczących się w pozytywną środowisko bardziej bezpieczne i wierzą bardziej w siebie. Mają więcej kontroli umysłu.
4 – głosowy. Należy unikać nanoszenia oznaczeń na dzieci. Powiedzieć: “jesteś zły”, “berek”, predysponują do budować swoje zachowanie, aby zmieścić się w ten profil.
5 – Nie dramatyzować. Musimy dać ich wartości godziwej na rzeczy i sytuacji. Musimy zgasić zachowania, jak bić, obrażać lub brak szacunku.
6 – osobiste Osiągnięcie. Dzieci są bardziej szczęśliwi, jeśli się ich cele za własne zasługi. Musimy zachęcić ich w tym zakresie.
7 – Autonomii. Wspierać samodzielność dzieci, zwiększy ich poczucie własnej wartości, zaufanie do siebie.
8 – Inteligencja emocjonalna. Dzieci muszą zabawa nauczyć się kontrolować i regulować swoje emocje, aby rozwiązać problem polubownie. To tworzy spokój i harmonię w twój charakter.