Jak można mieć siłę mięśni

Sposób, aby szybko ofiary mięsne jest zapomnieć, że trzeba zrobić ciało cięższe i skupić się na tym, jak można zrobić ofiary mięsne w danym czasie, zmieniając swój styl życia. Możesz produkować produkty mięsne w zdrowy sposób poprzez zdrową dietę i ćwiczenia. Nie dzieje się to z dnia na dzień, ale jeśli użyjesz poniższego artykułu jako przewodnika, poczujesz różnicę w ciągu kilku tygodni. Jesteś zainteresowany zwiększeniem masy mięśniowej i gęstości z kilku powodów. Podczas gdy niektórzy ludzie mają tendencję do postrzegania go jako “bardziej zbudowany”, inni są zainteresowani korzyściami odchudzania związanymi ze wzrostem masy mięśniowej. Bez względu na to, jakie są twoje powody, ważne jest, aby przestrzegać kilku podstawowych wytycznych, aby osiągnąć optymalne wyniki.

Weź udział w treningach siłowych

Jednym z najważniejszych kroków, które należy podjąć, jeśli jesteś zainteresowany zwiększeniem masy mięśniowej i gęstości mięśni jest włączenie treningu siłowego do rutynowych ćwiczeń. Rodzaj ćwiczeń siłowych, które zdecydujesz się wykonać, zależy od ogólnych celów fitness. Oczywiście próbujesz zwiększyć masę mięśniową i gęstość mięśni. Ale, czy starasz się poprawić swoją pozycję mięśni na całym ciele lub po prostu w określonym obszarze?

Jeśli dążysz do całkowitego wzrostu masy mięśniowej i gęstości ciała, poszukaj ćwiczeń, które działają na więcej niż jedną grupę mięśniową. Wręcz przeciwnie, jeśli jesteś bardziej zainteresowany skupieniem się na określonej części ciała, poszukaj ćwiczeń, które są ukierunkowane na te konkretne obszary.

Aby osiągnąć sukces, próbując zwiększyć masę mięśniową i gęstość, upewnij się, aby uniknąć utknięcia w rutynowych ćwiczeń za każdym razem, gdy je ćwiczysz. Łatwo zapamiętać sesję treningową podczas wykonywania tych samych ćwiczeń z tymi samymi ciężarami( i taką samą liczbą powtórzeń), może to również zmniejszyć wyniki, które chcesz osiągnąć.

Badania wykazały, że dla najlepszych wyników podczas próby zwiększenia masy mięśniowej i gęstości, większość podnoszenia ciężarów powinny być wykonane z powtarzalnych zestawów i dużej liczby zestawów w stosunkowo małej liczbie ćwiczeń, takich jak pięć zestawów pięciu powtórzeń ciężkich jednak dodać jeden lub dwa dni w tygodniu lekka waga i wysokie powtórzenia.

Jedz dużo białka

Podczas gdy trening siłowy jest niezbędny do zwiększenia masy mięśniowej i gęstości, bardzo ważne jest również, że jesz właściwy sposób, aby osiągnąć najlepszy sukces. Białko jest niezbędnym pokarmem do włączenia do diety, gdy dążysz do zwiększenia masy mięśniowej, ze względu na fakt, że jest to segment budowy mięśni. Aby wesprzeć ćwiczenia treningu siłowego, które robisz bez wystarczającej ilości białka w diecie, zobaczysz tylko minimalny wzrost masy mięśniowej.

Pamiętaj, aby śledzić swoje postępy, jeśli chodzi o zwiększenie masy mięśniowej i gęstości. Można to łatwo zrobić, mierząc tkankę tłuszczową przed rozpoczęciem nowej rutyny podnoszenia ciężarów, a następnie co kilka tygodni później. Redukcja tkanki tłuszczowej bez zmiany masy ciała oznacza, że znacznie zwiększyłeś masę mięśniową. Ten program jest dla tych, którzy chcą spalić jak najwięcej tłuszczu, jak to możliwe bez chodzenia na siłownię lub przy użyciu sprzętu do ćwiczeń. Oferujemy Państwu trening domowy dla początkujących.

Aby wykonać ten trening, nie będziesz potrzebował żadnego sprzętu, ale tylko pusta przestrzeń w salonie lub na dziedzińcu, Twoja waga ciała i, oczywiście, pragnienie wystarczy.

Nie musisz robić pompek wstecznych, regularnych czy poziomych itp., bo jak mówiłem, nie będziemy używać żadnego sprzętu. Oznacza to, że nie będziesz ćwiczyć trakcji na górnej części ciała, co w rzeczywistości jest dalekie od doskonałości. Jeśli chcesz schudnąć jak najwięcej, jak to możliwe, będziesz musiał stawić czoła miesiącowi bez żadnego obciążenia

Programy treningowe dla rozwoju mięśni

Program wykorzystuje ćwiczenia funkcjonalne (pompki na odchudzanie, drążki, podciągnięcia i inne), aby nie tylko poprawić koordynację ruchów, ale także wpływać na trening mięśni prasy i ciała, a także wpływać na ogólną symetrię mięśni. Odżywianie przed i po treningu. Trening siłowy na pusty żołądek niszczy przyrost mięśni – aby ćwiczyć z pełną siłą. Konieczne jest albo wziąć 15-20 gramów szybkich węglowodanów i oddzielić 10-15 gramów białka 10-15 minut przed treningiem, albo mieć dobry posiłek dwie i pół godziny przed treningiem.

Jedzenie po ćwiczeniach z kolei zmusi mięso do wykorzystania kalorii żywności w celu zwiększenia masy mięśniowej i naprawy. Natychmiast po treningu musisz wziąć jedną porcję (30-35 gramów), a po 40-50 minutach wziąć solidne jedzenie z dużą ilością węglowodanów.

Proponowany program treningowy wymaga trzech treningów tygodniowo, co odbywa się w oszałamiający sposób. Na przykład: poniedziałek i piątek pierwszego tygodnia-trening a, środa-trening B; poniedziałek i piątek drugiego tygodnia-trening B, środa-trening A.